ارزش‌های اخلاقی، بصیرت و سیاست انقلابی در جشنواره مردمی فیلم عمار تبیین شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 23 آذر, 1395 - 08:45
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار با دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار و دست اندرکاران این جشنواره در استان اردبیل گفت:تبیین مسایل هنری خوب است اما ارزش های اخلاقی، بصیرت و سیاست انقلابی نیز در جشنواره مردمی فیلم عمار مدنظر قرار گیرد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل روز گذشته 22 آذرماه در دیدار دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار و دست اندرکاران این جشنواره در استان اردبیل گفت: ابزار هنر به ویژه جشنواره مردمی عمار می تواند بر مسائل اخلاقی، رفتاری، فرهنگی و مدنیت جامعه تاثیرگذار باشد و این موضوع باید در برنامه ریزی لحاظ شود.

وی با اشاره به اینکه تبیین مسایل هنری خوب است اما ارزش های اخلاقی، بصیرت و سیاست انقلابی نیز در جشنواره مردمی عمار مدنظر قرار گیرد، تصریح کرد: انتخاب سوژه های متناسب و داشتن خروجی نیز از دیگر مواردی است که باید برنامه ریزان جشنواره مدنظر قرار دهند.

آیت الله عاملی با بیان این مطلب که آگاهی بخشیدن به جامعه در خصوص مسایل سیاسی با توجه به انتخابات های پیشرو باید در جشنواره مردمی فیلم عمار به بهترین شکل پرداخت شود، خاطر نشان کرد: مردم باید نسبت به برخی مسایل آگاهی یابند و گرفتار کارهای جناحی و تخریبی نشود تا جامعه به عنوان سرمایه اجتماعی نظام آسیب نبیند.

نماینده ولی فقیه در استان با یادآوری این مطلب که از نزدیک شاهد تاثیرگذاری جشنواره مردمی فیلم عمار هستم، اظهار داشت: آگاهی بخشی به جامعه مهمترین رسالت و برنامه برای جشنواره مردمی عمار می تواند باشد تا در برابر هجمه های ایجاد شده از سوی دشمنان اسلام مقابله کرد.

امام جمعه اردبیل با تاکید بر اینکه جشنواره مردمی عمار همچون همایش گفتگو و مناظرات رضوی در استان اردبیل تاثیرهای عمیقی می تواند داشته باشد، افزود: هجمه های فراوانی از سوی گروه های مختلف از جمله گروه های تکفیری در منطقه، وهابیت، سلطنت طلب ها علیه ملت ایران وجود دارد که هر ملتی اگر این همه هجمه وارد می شود از پای درآمده بود امامامروز شاهد ایستادگی مردم در مقابل دشمنان اسلام هستیم.

آیت الله عاملی با اعلام این مطلب که بزرگترین خدمت جشنواره مردمی عمار به ملت ایران آگاهی بخشی سیاسی و بصیرت افزایی است، یادآور شد: جشنواره مردمی عمار باید در تبیین مقابله با استکبار ستیزی ملت ایران پیش قدم باشد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.