آغاز به کار پویش مردمی «بافت و جمع‌آوری لباس گرم» در شیراز

جهت هدیه به رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 22 آذر, 1395 - 09:45
ستاد مردمی تکریم مدافعان حریم آل الله شیراز اقدام به جمع آوری بافت و لباس گرم جهت هدیه به رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی درسوریه و عراق کرده است.

حسن خلیلی عضو ستاد مردمی تکریم مدافعان حریم آل الله شیراز به حلقه وصل گفت: پویش مردمی بافت و جمع آوری لباس گرم در 19 شهر کشورمان به طور همزمان راه اندازی شده است.

وی بیان داشت: شیراز نیز از جمله این شهرهایی است که توسط ستاد مردمی تکریم مدافعان حریم ال الله اقدام به جمع آوری البسه گرم جهت هدیه به رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی در سوریه و عراق کرده است.

خلیلی ادامه داد: این ستاد با عنوان«انصارالمجاهدین فارس» دو پایگاه را جهت جمع آوری ملزومات ارسالی توسط مردم در نظر گرفته است.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: در واقع افراد می توانند هدایای خود را که شامل کلاه، دستکش، شال و لباس گرم می باشد تا دوم دیماه به پایگاه بنای مقدس کاظمیه از ساعت 15 الی 19 و دبیرستان امین فاطمه الزهرا(س) هر روز به غیر از پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 الی 12 ظهر ارسال نمایند.

عضو انصار المجاهدین فارس افزود:این پایگاه ها در بلوار سیبویه نبش چهارراه شاهزاده قاسم و بلوار میرزای شیرازی شرقی، نبش کوچه 34 واقع شده است.

وی یادآور شد: همچنین افراد می توانند جهت کسب اطلاعات بیش تر  با شماره 09334100168 و 09179632907 تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.