افتتاحیه سلسله جلسات هفتگی «خط امام» با حضور حجت‌الاسلام نجیمی

به همت مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 21 آذر, 1395 - 09:45
دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد از برگزاری مراسم افتتاحیه سلسله جلسات هفتگی «خط امام» همراه با پخش مستند شب نامه با حضور دبیرستاد مردمی جبهه فرهنگی استان خبر داد.

آصف نجیبیان دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد به حلقه وصل گفت: تصمیم داریم سلسله جلساتی را به صورت هفتگی با عنوان «خط امام» برگزار نماییم.

وی بیان داشت: در واقع مخاطب این برنامه دو گروه هستند فعالین فرهنگی یزد و عموم علاقه مندان، دانشجویان و طلاب در خصوص مباحث انقلاب.

نجیبیان ادامه داد: این جلسات جهت ارتقا و رشد افراد است و از انجا که انقلاب توسط امام(ره) و با تفکر ایشان به وقوع پیوست هرجا که پیشرفت و رشدی است به واسطه تفکر امام و انقلاب اسلامی بوده است و هرکجا که کم و کاستی بوده به واسطه تفکری است که برداشت ناقص از اسلام و قرائت های شخصی و غربی از اسلام بوده است این دوره را با محوریت تفکر و اندیشه امام(ره) برگزار می نماییم.

وی افزود: جلسات با حضور استاد غلامحسین دشتی سه شنبه هر هفته ویژه برادران برگزار می شود اما جلسه افتتاحیه این برنامه با حضور و سخنرانی حجت الاسلام نجیمی دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان یزد سه شنبه 23 آذرماه از ساعت 18 در عمارت صادقیه برگزار می شود.

دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد خاطر نشان کرد:این برنامه با پخش مستند «شب نامه»  که با محوریت نفوذ تولید شده است و این نفوذ نیز به واسطه کم رنگ شدن تفکر انقلابی است همراه خواهد بود.

نجیبیان یادآور شد: این جلسات تا عید نوروز ادامه می یابد و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره 10001000900100 پیامک نمایند. البته بنا داریم بعد از اتمام جلسات در صورت رضایت خود شرکت کنندگان و رسیدن به حدی از رشد این عزیزان کارتحقیقاتی و تولیدی را انجام دهیم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.