نشست تخصصی «خاکریز مجازی» و کارگاه‌های آموزشی«فن بیان» و «یادداشت‌نویسی»

سازمان فضای مجازی سراج خراسان جنوبی برگزار می‌کند؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 20 آذر, 1395 - 10:30
دفتر سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی اقدام به برگزاری نشست تخصصی«خاکریز مجازی» و کارگاه های اموزشی با موضوع فن بیان و یادداشت نویسی کرده است.

محمد امین کریمی مسئول آموزش و توانمندسازی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی به حلقه وصل گفت: کارگاه اموزشی یادداشت نویسی پنجشنبه 25 آذرماه از ساعت 8 صبح در دانشکده علوم پزشکی با تدریس سید مهدی سیدی برگزار می شود و مهلت ثبت نام آن به پایان رسیده است.

کریمی ادامه داد: نشست تخصصی«خاکریز مجازی» هم روز دوشنبه 22 آذرماه ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور سعید کسرائی نیا مسئول دفتر سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی از ساعت 19:30 در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی با موضوع فرصت ها و چالش ها و آسیب های فضای مجازی برگزار می گردد که شرکت برای عموم دانشجویان آزاد و نیازی به ثبت نام نیست.

مسئول آموزش سراج در خراسان جنوبی افزود: کارگاه فن بیان نیز ویژه جوانان مؤمن و انقلابی در عرصه مساجد، هیئات، دانش آموزان و دانشجویان برگزار می شود.

وی یادآور شد: این کارگاه روز چهارشنبه 24 آذرماه در دفتر استانی سراج با تدریس سید مهدی سیدی نویسنده روزنامه همشهری، سردبیر برنامه تلویزیونی توقف ممنوع از ساعت 18 برگزار می گردد.

کریمی خاطر نشان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام که به صورت رایگان نیز هست نام ونام خانوادگی خود را به شماره 30005612555555 ارسال نمایند، مهلت ثبت نام نیز تا پایان وقت اداری سه شنبه می باشد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.