افتتاحیه دوره سالانه چهل شب با چهل شهید همراه با اکران مستند «دایو» در کاشمر

عصر دیروز صورت گرفت؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 20 آذر, 1395 - 10:00
افتتاحیه دوره سالانه چهل شب با چهل شهید به همراه اکران مستند «دایو» شب گذشته به همت انجمن قرآنی«چهل شب با چهل شهید» کاشمر برگزار شد.

سید مصطفی قرشی دبیر انجمن چهل شب با چهل شهید کاشمردر گفتگو با  حلقه وصل  گفت: برنامه چهل شب با چهل شهید اینگونه است که ما در طول سال تحصیلی دانش آموزان چهل جمعه به دیدار یک خانواده شهید شهرستان می رویم و تابستان امسال نیز این برنامه به صورت مستمر در چهل شب برگزار شد.

وی بیان داشت: شب گذشته جمعه 19 آذرماه نیز افتتاحیه دوره سالانه این برنامه بود که در خانه شهید حیدری برگزار گردید.

قرشی تصریح کرد: در این برنامه که در منزل یک شهید برگزار می شود قرائت قرآن، پخش کلیپی از دفاع مقدس، سخنرانی و روایتگری توسط همرزمان شهید و ذکر بخشی از زندگی نامه شهید از جمله فعالیت های این برنامه است.

دبیر انجمن چهل شب با چهل شهید کاشمر افزود: عصر روز گذشته در مراسم افتتاحیه ما اکران مستند«دایو» به نویسندگی و کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه نیز صورت گرفت.

وی خاطر نشان کرد:در واقع به نوعی این افتتاحیه همراه بود با شروع اکران ها مردمی جشنواره عمار. یعنی ما تلاش خواهیم کرد که در برنامه چهل شب با چهل شهید نیز اکران فیلم های جشنواره عمار را داشته باشیم و مسئولان شهرستان را نیز به این امر ترغیب نماییم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.