پنجمین همایش «کریمه اهل‌بیت(س)» در بندرعباس برگزار می‌شود

در قالب تولید نماهنگ و نشریه الکترونیک؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 آذر, 1395 - 10:15
پنجمین همایش«کریمه اهل بیت(س)»در قالب تولید نماهنگ و نشریه الکترونیک با موضوعات شخصیت ارزشمند حضرت فاطمه معصومه(س)، زیارت، حجاب و عفاف و نماز به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد استان هرمزگان برگزار می گردد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، پنجمین همایش«کریمه اهل بیت(س)» در بندرعباس برگزار می گردد.

بر اساس این گزارش، این همایش در قالب تولید نماهنگ و نشریه الکترونیک با موضوعات شخصیت حضرت فاطمه معصومه(س)،زیارت، عفاف و حجاب و نماز برگزارا می شود.

در این همایش بخش ویژه شامل 14 مسجد برگزیده که برنامه های محتوایی متنوع و خلاقانه پیرامون شخصیت گرانقدر حضرت فاطمه معصومه(س)برگزار نمایند و گزارش مکتوب و تصویری خود را به دبیرخانه کانون های مساجد استان خود تحویل دهند تجلیل به عمل خواهد آمد می شود.

لازم به ذکر است، شرایط تولید نماهنگ نیز شامل زمان نماهنگ حداقل 3 و حداکثر 7 دقیقه باشد، عنوان همایش کریمه اهل بیت در ابتدا و نام تهیه کننده در انتها درج شود و نماهنگ های محتوایی از امتیاز ویژه برخوردار می باشند.

در خصوص نشریه الکترونیک نیز نشریه باید حداقل 2 و حداکثر 4 صفحه باشد.نحوه دریافت آثار در این بخش با فرمت pdf است، اصول فنی نشریه نگاری باید رعایت شود، عنوان منابع مطالب استفاده شده در نشریه ضروری است، درج عنوان همایش کریمه اهل بیت الزامی است و مسئولیت مطالب ارائه شده در نشریه بر عهده نویسنده مطالب و مدیر نشریه می باشد.

یادآور می شود، آخرین مهلت ارسال آثار در دو بخش کلیپ و نشریه 9 دیماه جاری است و آخرین مهلت ارسال گزارشات فعالیت مساجد 5 بهمن ماه سالجاری می باشد.

شایان ذکر است، آثار کانون های فرهنگی مساجد به صورت جداگانه داوری ودر هر بخش د و اثر برتر معرفی می شود.

نحوه ارسال آثار نیز از طریق تلگرام به شماره 09391145153 و یا پست الکترونیک hormozgan@iran.ir می باشد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.