آئین رونمایی از نرم‌افزار «کوچک جنگلی» برگزار می‌گردد

به همت دفتر سازمان فضای مجازی سراج در گیلان؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 13 آذر, 1395 - 09:45
آئین رونمایی از نرم افزار«کوچک جنگلی» دوشنبه 15 آذرماه همراه با اکران اختصاصی فیلم«یتیم خانه ایران» در رشت برگزار می شود.

سجاد ستوده مسئول دفتر سازمان فضای مجازی سراج در گیلان به حلقه وصل گفت: همزمان با ایام شهادت میرزا کوچک جنگلی از نخستین نرم افزار اندرویدی حوزه میرزا پژوهی رونمایی می شود.

وی بیان داشت: این نرم افزار که با عنوان «کوچک جنگلی» عرضه خواهد شد به بررسی ابعاد مختلف قیام و نهضت جنگل و همچنین زندگی شهید میرزا کوچک جنگلی می پردازد.

ستوده ادامه داد: بخشی از محتوای فراهم شده در این نرم افزار با تلاش و همراهی دوستان در مؤسسه مطالعات مبارزات اسلامی گیلان مهیا شده است.

مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج تصریح کرد: در نسخه نخست نرم افزار تلاش شده است ضمن استفاده از آخرین متدها و شیوه های نوین طراحی و کد نویسی اندروید فضایی جذاب به لحاظ گرافیکی  و فنی در اختیار مخاطب قرار گیرد ضمن آنکه  فضای ارتباط تعاملی نیز در این نرم افزار فراهم شده است.

وی خاطر نشان کرد:در این نرم افزار بخش هایی مثل مطالب و مقالات دسته بندی شده، کتابخانه، چند رسانه ای شامل تصاویری از نهضت جنگل، پوسترهای مرتبط با قیام میرزا کوچک، صوت، فیلم، گاهشمار، نقشه و مسابقه گنجانده شده است.

ستوده اضافه کرد:در بخش فیلم علاوه بر کلیپ ها و مستندهای مرتبط با زندگی میرزا و نهضت جنگل، امکان مشاهده قسمت های کامل سریال«کوچک جنگلی» همچنین قسمت های مرتبط با سریال در چشم باد نیز فراهم شده است ضمن انکه سخنان رهبر انقلاب و سخنرانی اختصاصی استاد رحیم پور ازغدی پیرامون شهید میرزا کوچک و نهضت جنگل نیز ارائه شده است.

مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج یادآور شد:نقشه ی ویژه گنجانده شده در این نرم افزار یکی از ویژگی های منحصر به فرد است در واقع در بخشی از این نرم افزار در قالب نقشه چغرافیایی استان گیلان امکان مشاهده اتفاقات مرتبط با نهضت جنگل در مکان ها و مناطق برگزیده استان فراهم شده است که در نسخه بعدی این نرم افزار تلاش خواهیم کرد ضمن تکمیل بخش های مرتبط با استان گیلان وقایع مرتبط با نهضت جنگل در دیگر اقلیم های جغرافیایی به ویژه در استان های همجوار و همچنین در کشورهای آذربایجان و روسیه نیز ارائه گردد.

ستوده افزود:آئین رونمایی از این نرم افزار دوشنبه 15 آذرماه همراه با اکران اختصاصی فیلم سینمایی یتیم خانه ایران در رشت برگزار می گردد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.