پذیرایی از 200 هزار زائر اربعین حسینی در مسیر بازگشت از کربلای معلی

توسط موکب مردمی حضرت ابوالفضل(ع) لرستان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 1 آذر, 1395 - 09:45
مسئول موکب مردمی حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به این‌که پیشبینی میشود در موکب مردمی حضرت ابوالفضل(ع)، از ۲۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی در راه بازگشت پذیرایی شود، گفت: این موکب مردمی کار خود را از ۲۷ آبان آغاز کرده و تاکنون از بیش‌از ۱۶ هزار نفر از زائران اربعین حسینی در راه بازگشت در این موکب پذیرایی به‌عمل آمده است.

به گزارش حلقه وصل، علی جهانی مسئول موکب مردمی حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: موکب مردمی حضرت ابوالفضل(ع) کاملاً مردمی بوده و هیچ دستگاه یا ارگان دولتی در برپایی آن دخالت ندارد.

وی با اشاره به این‌که برآورد شده که در اربعین امسال و در موکب مردمی حضرت ابوالفضل(ع)، از ۲۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی در راه بازگشت پذیرایی شود، ادامه داد: این موکب مردمی کار خود را از ظهر روز پنج‌شنبه، ۲۷  آبان ماه آغاز کرده و تاکنون از بیش‌از ۱۶ هزار نفر از زائران اربعین حسینی در راه بازگشت در این موکب پذیرایی به‌عمل آمده است.

جهانی ادامه داد: در این موکب به‌صورت ۲۴ ساعته از زائرین پذیرایی صورت گرفته و علاوه‌بر وعده‌های غذایی، در طول روز با پخت و پخش عدسی از زائران حسینی پذیرایی می‌شود.

مسئول موکب مردمی حضرت ابوالفضل(ع) خرم‌آباد افزود: در این موکب امکاناتی مانند محل اسکان شبانه و روزانه، پزشک و ... جهت رفاه حال زائران اربعین حسینی در راه بازگشت فراهم شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به ازدحام زائران حسینی در مرزهای کشور و زمان بازگشت آنها به کشور بعد از اربعین حسینی و با توجه به این‌که این موکب جهت پذیرایی از زائران در راه بازگشت برپا شده، این موکب تا چند روز بعد از اربعین حسینی به‌کار خود ادامه داده و به پذیرایی از زائران اربعین حسینی خواهد پرداخت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.