انتشار فراخوان «اربعین در مناطق محروم» توسط بنیاد علمی فرهنگی صدر کرمان

به مدت پنج روز؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 25 آبان, 1395 - 10:00
فراخوان 443 بنیاد علمی فرهنگی صدر کرمان با عنوان«اربعین در مناطق محروم» ویژه خوابگاه های دانش اموزی مناطق محروم منتشر شد.

محمود هاشمی مدیر بنیاد علمی فرهنگی امام موسی صدر کرمان به حلقه وصل گفت: اربعین در مناطق محروم عنوان فراخوانی ست که ویژه این ایام توسط بنیاد منتشر شده است.

وی ادامه داد: در واقع این فراخوان تأمین گوشت قربانی برای خوابگاه های دانش اموزی مناطق محروم می باشد.

هاشمی افزود: دانش آموزان روستاهای مناطق محروم برای ادامه تحصیل و بعضا جهت تحصیل در مدارس بهتر مجبورند به مدارس شبانه روزی در شهر بیایند. به دلیل مشکلات مالی این مدارس تغذیه بچه ها با مشکلات جدی روبروست.

مدیر بنیاد صدر کرمان تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن ایام اربعین بنا داریم بچه ها را در تأمین مواد غذایی حمایت کنیم و لذا در این مرحله تأمین گوشت از طریق نذورات خیرین را پیگیری می کنیم.

وی اضافه کرد: هر قربانی در جنوب کرمان حداقل 300 هزارتومان و در سیستان و بلوچستان حداقل 500 هزارتومان است که هر خیری با سهم 10 هزارتومان می تواند در نذر اربعین در مناطق محروم سهیم باشد.

هاشمی خاطر نشان کرد: این فراخوان به مدت پنج روز و تا عصر روز اربعین برگزار می شود و علاقه مندان می توانند مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6274121151603115 واریز و پس از آن میزان مبلغ را با  شماره فراخوان 443 به سامانه 500054114 پیامک نماید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.