فراخوان جشنواره «شکوه شکیبایی» منتشر شد

با همکاری زینبیه اعظم زنجان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 24 آبان, 1395 - 11:30
فراخوان سومین جشنواره حضرت زینب (س) با عنوان «شکوه شکیبایی» با همکاری زینبیه اعظم زنجان منتشر شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، فراخوان سومین جشنواره حضرت زینب (س) با عنوان شکوه شکیبایی منتشر شد.

بر اساس این گزارش،  این جشنواره همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب (س) برگزار می‌‌شود. شکوه شکیبایی پیرامون زندگی و ابعاد شخصیت حضرت زینب (س) و همچنین پیرامون ویژگی‌های آن بانوی حماسه‌ساز در پیوند با واقعه عاشورای حسینی و رویدادهای پس از آن در چهار بخش برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، این جشنواره در چهار بخش مقاله‌نویسی، شعر، داستان، دلنوشته فارسی و ترکی برگزار و ابعاد شخصیتی و رفتاری حضرت زینب (س)، جنبه‌های عرفانی حضرت زینب (س)، نقش و جایگاه اجتماعی حضرت زینب (س)، نگاه زیباشناختی حضرت (س)، بصیرت، شجاعت و ظلم‌ستیزی حضرت زینب (س) و مدیریت جهادی و مسؤولیت پذیری حضرت زینب (س) محورهای این جشنواره ملی است.

گفتنی ست، آثار ارسالی باید در فایل WORD٢٠٠٧ با فونت میترا ١٤ با فاصله یک سانتی‌متری از طریق پست الکترونیکی info@ershadzn.ir ارسال، محدودیت سنی برای شرکت‌کنندگان وجود نداشته و ارسال آثار ادبی در پنج بخش شعر نو، شعر کلاسیک، داستان کوتاه، داستان بلند و مقاله ادبی و پژوهشی به جشنواره آزاد است.

یادآور می شود، مهلت ارسال آثار تا ١٥ دی ماه بوده و نتایج جشنواره ٢٨ دی ماه اعلام و مراسم اختتامیه جشنواره نیز ششم و هفتم بهمن برگزار می‌شود.

جشنواره شکوه شکیبایی با همکاری دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور، دفتر نماینده ولی فقیه در استان زنجان و زینبیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.