رسانه‌ها باید در برابر فرهنگ‌ انحرافی روشنگری کنند

سخنگوی کمیسیون قضایی در گفتگو با حلقه‎ وصل:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 24 آبان, 1395 - 10:15
حجت‌الاسلام حسن نوروزی گفت: اصولا انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک نهضت، فکر و اندیشه جایگاه درخوری نه تنها در بین مسلمانان جهان، بلکه محرومان جهان دارد و از کودتای نظامی نمی‎ترسد.‏

سرویس حاشیه‌نگاری: حجت‌الاسلام حسن نوروزی، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه حلقه وصل در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات گفت: اصولا انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک نهضت، فکر و اندیشه جایگاه درخوری نه تنها در بین مسلمانان جهان، بلکه محرومان جهان دارد و از کودتای نظامی نمی‎ترسد چون ما دارای چندین نوع نیرو مسلح هستیم. انقلاب اسلامی از فقدان امکانات نمی‎ترسد چون فکر جوان ایرانی از امکانات خدادادی بهره مناسبی برده است.

وی افزود: اما دو چیز برای ما مهم است؛ یکی بحث فساد اقتصادی و دیگری فکر و فرهنگ‌های انحرافی و التقاطی. این فکر و فرهنگ‎های التقاطی می‎خواهند خودشان را به عنوان فرهنگ انقلابی، اسلامی و دینی جای دهند و بتوانند بر روی فکر جوان ایرانی تاثیر منفی بگذارند. دشمن از طریق فساد اقتصادی هم می‎خواهد جوان و مردم ما را از انقلاب سرخورده کند و موج انقلابی‌هراسی راه بیندازد.

حجت‌الاسلام نوروزی خاطرنشان کرد: امروز ما در جامعه خودمان ورود میلیون‌ها داستان اِنجیلی، مجلات یهودی و بهایی‌گری، کتاب‎ها و نوشته‌های انحرافی، التقاطی، مارکسیستی، سوسیالیستی و مذاهب انحرافی را می‏‌بینیم که خوشبختانه دادسراهای ما به‌ جد در برابر اینها ایستادند. ولی به ‏طور کلی فعالیت تمام اینها بیانگر این است که دشمن به‎ جد در حال فعالیت بر روی جوان ایرانی است. لذا ما به گرمی دست نوجوانان، جوانان و عزیزانی را که در این میدان‌گاه حاضر شدند و قلم می‎زنند، می‏‌فشاریم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.