فراخوان مشارکت فعالان اقتصادی حوزه کودک و نوجوان در نمایشگاه تخصصی استان مازندران

با رویکرد تولید داخل و کارکترهای بومی؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 17 آبان, 1395 - 09:30
فراخوان مشارکت فعالان اقتصادی حوزه کودک و نوجوان جهت حضور در نمایشگاه تخصصی استان مازندران با رویکرد تولید داخل و کارکترهای بومی منتشر شد.

دکتر علیرضا محمدی مدیرعامل شرکت رشد جوانه پویای امید به حلقه وصل گفت: این شرکت بنا دارد جهت حمایت و ایجاد بازار فروش محصولات داخلی در حوزه کودک و نوجوان  نمایشگاه هایی را در مراکز استان ها برگزار نماید.

وی ادامه داد: در واقع کسب و کار ما برگزاری نمایشگاه نیست بلکه ایجاد یک بازار شلوغ برای فروش خوب است.

محمدی تصریح کرد:چهارده حوزه مصرفی در محصولات کودک و نوجوان وجود دارد که ما طی فراخوانی از فعالان اقتصادی تمامی این حوزه ها جهت حضور در نمایشگاه دعوت کرده ایم.

مدیرعامل شرکت رشد جوانه پویای امید خاطر نشان کرد: این حوزه ها شامل پوشاک، نوشت افزار، سلامت و بهداشت، اسباب بازی، غذای کودک،  تجهیزات کمک آموزشی، مبلمان اتاق کودک و نوجوان،  ابزارهای دیجیتال کودک،  کتاب و نشریات، سیسمونی،تجهیزات مهد کودک، تجهیزات شهربازی، بارداری و بازی های دیجیتال لوازم ورزشی می شود.

وی افزود: ما تلاش خواهیم کرد در این نمایشگاه امکان حضور تولیدکنندگان  وفعالان ارزشی و اعتقادی را فراهم کنیم. به همین منظور برای تولیدکنندگان داخلی، مجموعه های دانش بنیان وتولیدکنندگان در استان ها تخفیف ویژه در نظر گرفته ایم.

محمدی بیان داشت: یکی از اهداف دیگر ما کمک به تولیدکنندگانی ست که در حوزه جبهه فرهنگی فعالند اما مشکل فروش محصولاتشان را دارند ما با ارائه تکنیک های فروش آن ها را حمایت خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت جوانه پویای امید یاداور شد: علاقه مندان حضور در این نمایشگاه که در استان مازندران از 15 تا 19 آذرماه برپا می گردد تا اوایل آذرماه می توانند با شماره 021-77456588 تماس حاصل نمایند بعد از بررسی و داشتن شرایطی مانند داخلی بودن تولیدات و استفاده از کارکترهای بومی در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

وی ادامه داد: این نمایشگاه همچنین فرصت خوبی برای شناخت همکاران، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و سایر فعالین حوزه کودک و نوجوان است. پخش زیرنویس و تیزر تبلیغاتی اطلاع رسانی نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان مازندران در شبکه این استان از 18 ابان آغاز و به مدت یکماه ادامه می یابد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.