ثبت نام متقاضیان برپایی ایستگاه صلواتی در اربعین

توسط کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین ایلام صورت می گیرد؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 8 آبان, 1395 - 14:30
در نشست هماهنگی اربعین حسینی کانون‌های مساجد ایلام و کمیته مشارکت‌های مردمی استان مطرح شد:افرادی که متقاضی برپایی موکب در ایام اربعین هستند باید در کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین ایلام ثبت‌نام کنند.

به گزارش حلقه وصل، سیدمحمد علوی‌فر، رییس ستاد بازسازی عتبات ایلام امروز شنبه هشتم آبان ماه در نشست هماهنگی اربعین حسینی کانون‌های مساجد ایلام و کمیته مشارکت‌های مردمی استان ایلام، اظهار کرد: کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین حسینی به‌ عنوان پشتیبان ایستگاه‌های صلواتی در مسیر تردد زوار انجام‌ وظیفه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این کمیته با جلب مشارکت‌های مردمی استان ایلام و همکاری و تعامل مردمی ولایتمدار استان و مسئولان در ایام اربعین به زوار حسینی ارائه خدمت خواهد کرد، گفت: تلاش می‌شود که با همکاری تمام دستگاه‌های و نهادهای فعال در ایام اربعین حسینی، کار پشتیبانی از ایستگاه‌های صلواتی به ‌خوبی در مهران و مسیر تردد زوار انجام شود.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام ادامه داد: با همکاری و تعامل سایر نهادهای فرهنگی فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در سطح این ایستگاه‌ها انجام می‌شود که کانون‌های فرهنگی و هنری نقش مهمی در این زمینه بر عهده‌دارند.

علوی‌فر گفت: تمام خیرین، هیئت‌های مذهبی، ادارات و دستگاه‌های اجرایی و کانون‌های فرهنگی و هنری که قصد دایر کردن موکب و ایستگاه صلواتی دارند باید به ‌منظور ثبت‌نام به دفتر ستاد عتبات عالیات استان واقع در ایلام میدان مادر روبروی فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند تا بحث پشتیبانی از این موکب‌ها در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان عنوان کرد: مردم ولایت مدار استان و خیرین و نیکوکاران، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۱۰۲۸۴۴۰۷۰۰۱ نزد بانک ملی شعبه مرکزی ایلام واریز و همچنین کمک‌های غیر نقدی خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام تحویل دهند.

 
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.