برگزاری گردهمایی استانی هیئات تراز انقلاب اسلامی و فعالان اربعین خراسان جنوبی

همراه با برگزاری کارگاه‌های تخصصی؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 4 آبان, 1395 - 11:00
گردهمایی استانی هیئات تراز انقلاب اسلامی و فعالان اربعین حسینی همراه با کارگاه های تخصصی جمعه هفتم آبان ماه به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی برگزار می گردد.

هاشم صلاحی مسئول کارگروه هیئت ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی به حلقه وصل گفت: در واقع این دومین گردهمایی هیئات تراز انقلاب اسلامی و نخستین نشست فعالان اربعین حسینی خراسان جنوبی است.

وی ادامه داد: در این گردهمایی که با حضور نزدیک به 800 فعال در سطح استان برگزار می شود تلاش خواهیم کرد در بحث جریان سازی در خصوص اربعین ورود پیدا کنیم.

صلاحی تصریح کرد: به همین منظور نیز از بزرگانی مثل حجت الاسلام وافی، حاج رحیم آبفروش، حاج مهدی رسولی و حاج عظیم ابراهیم پور برای حضور در این گردهمایی دعوت به عمل امده است.

مسئول کارگروه هیئت ستاد مردمی جبهه فرهنگی خراسان جنوبی یادآور شد: در این برنامه از پنج حوزه مداح، منبری، شعرا، مدیران هیئات و فعالان اربعین دعوت گردیده که در دو بخش عمومی و اختصاصی در این همایش حضور خواهند یافت.

وی افزود: بخش عمومی برنامه از ساعت 14:30 آغاز و تا اذان مغرب ادامه می یابد که با محوریت اربعین سخنرانی خواهیم داشت و بعد از آن به مدت یک ساعت و ربع در چهار کارگاه تخصصی منبری، مدیران، شعرا و مداحان در خدمت مهمانان هستیم.

صلاحی خاطر نشان کرد: این برنامه جمعه 7 آبان ماه در کیلومتر 5 جاده بیرجند-زاهدان مجتمع ایرانیان برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.