برگزاری نشست هنرمندان هیئات برای معرفی برنامه های جامعه ایمانی مشعر

عصر امروز در خراسان جنوبی؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 2 آبان, 1395 - 09:30
مسئول کارگروه هیئت ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از انتشار فراخوان دعوت از هنرمندان هیئات استان جهت معرفی برنامه های جامعه ایمانی مشعر خبر داد.

هاشم صلاحی مسئول کارگروه هیئت ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی به حلقه وصل گفت: در راستای انتشار فراخوان های جامعه ایمانی مشعر جهت معرفی و توضیح این فراخوان ها از هنرمندان هیئات خراسان جنوبی طی فراخوانی دعوت به عمل آمده است.

وی ادامه داد: در واقع در این نشست که با حضور مسئول حوزه هنری ویژه هنرمندان هیئات که در قالب های عکس، طراحی پوستر، تدوین، صداگذاری و... فعالیت دارند برگزار می شود مسابقات و فراخوان های جامعه ایمانی مشعر تبیین و توضیح داده خواهد شد.

صلاحی تصریح کرد: حدود 60 نفر از هنرمندان هیئات شناسایی و از آن ها دعوت به عمل آمده و بعد از این جلسه کارگاهی جهت بالا بردن سطح سواد با محوریت ایده یابی در طراحی پوستر و عکس با حضور یکی از اعضا نهضت مردمی پوستر انقلاب مشهد مقدس برگزار می گردد.

مسئول کارگروه هیئت ستاد جبهه فرهنگی خراسان جنوبی یادآور شد: این نشست عصر امروز یکشنبه دوم آبان ماه از ساعت 18 در دفتر جبهه فرهنگی انقلاب برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.