فعالان فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با محوریت ترویج نماز تجلیل می شوند

در اجلاس سراسری نماز در استان البرز؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 19 مهر, 1395 - 12:15
در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز از فعالان فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که در حوزه ترویج فرهنگ نورانی نماز کوشا هستند، تجلیل به عمل می‌آید.

به گزارش حلقه وصل، مسعود دریس مدیر روابط عمومی و امور استان‌های ستاد اقامه نماز با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و نیز کاربردهای وسیع آن در حوزه نشر معارف دینی و با عنایت به حضور صدها جوان و نوجوان مستعد، با انگیزه، علاقمند و فعال در این عرصه، بنا داریم با استعانت از حضرت حق، نسبت به شناسایی فعالان و تاثیرگذاران در این حوزه و استفاده از آثار فاخر تولید شده با موضوع نماز اقدام و تعدادی از برترین‌ها را در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز در آذرماه سال جاری تقدیر و تجلیل کنیم. 

وی افزود: از کلیه ی فعالان و علاقمندان در بخش های متنوع و گوناگون فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دعوت به عمل می آید برای تسهیل در ارتباط نام و نام خانوادگی بهمراه نوع فعالیت خود را به شماره 1000017 پیامک نمایند.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز تصریح کرد: پس از شناسایی، جذب ، ساماندهی و تشکیل بانک اطلاعات ، تمام آثار در نمایشگاه اجلاس سراسری نماز در استان البرز در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت و به کابران معرفی خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.