آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزشی مرکز تخصصی کلام و ادیان در اراک

در شش حوزه ؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 4 مهر, 1395 - 13:00
مسئول مرکز تخصصی کلام و ادیان در اراک از آغاز ثبت‌نام دوره چهارم آموزش در شش حوزه نقد بهائیت، وهابیت، مسیحیت، تصوف، زرتشت و عرفان‌های نوظهور خبر داد.

حجت الاسلام علی فخرآور مسئول مرکز تخصصی کلام و ادیان در اراک به حلقه وصل گفت: مؤسسه تخصصی کلام و ادیان اقدام به برگزاری دوره چهارم اموزش در حوزه های مختلف کرده است.

وی ادامه داد: این دوره به صورت کوتاه مدت در حوزه های نقد بهائیت، وهابیت، مسیحیت، تصوف، زرتشت و عرفان‌های نوظهور برگزار می گردد.

فخرآور تصریح کرد: در واقع دراین دوره کوتاه مدت شرکت کنندگان طی سه ماه به صورت اجمالی با این حوزه ها آشنا و بعد از قبولی و شناسایی نخبگان این دوره، دوره بلند مدت برگزار و بعد از آن نیز دوره مربی گری در این حوزه ها هرکدام به صورت تخصصی برگزار می شود.

مسئول مرکز تخصصی کلام و ادیان اراک افزود: حضور علاقه مندان در این دوره رایگان و شرایط ثبت نام نیز برای غیر حوزوی ها دیپلم به بالا و حوزوی ها نیز از پایه دوم حوزه در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام فخرآور خاطرنشان کرد: از مزایای این دوره می‌توان به آشنایی با فرق و ادیان، امکان شرکت در دوره تخصصی تکمیلی و تربیت مربی، امکان عضویت در گروه های تخصصی تبلیغی اینترنتی، اعطای گواهینامه پایان دوره رسمی حوزه علمیه و امکان شرکت در پروژه‌های تحقیقاتی نام برد.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند با شماره‌ ۰۸۶۳۲۲۷۳۳۵۲تماس و یا نام خود را به سامانه پیام کوتاه ۵۰۰۰۲۰۲۱۲۶۳۴ ارسال کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.