مهلت ارسال مقاله به ششمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) در بندرعباس تمدید شد

تا 10مهرماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 31 شهريور, 1395 - 13:45
با توجه به استقبال محققین و پژوهشگران، مهلت ارسال مقاله به ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(علیه‌السلام) که پیش از این 31 شهریور ماه تعیین شده بود، تا 10 مهر ماه تمدید شد.

به گزارش سرویس استان‌های حلقه وصل، بر اساس اعلام مسئولین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به میزبانی هرمزگان با توجه به استقبال محققین و پژوهشگران، مهلت ارسال مقاله به ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(علیه‌السلام) که پیش از این 31 شهریور ماه تعیین شده بود، تا 10 مهر ماه تمدید شد.

گفتنی ست، محورهای این کنگره شامل راهکارهای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در آموزه های امام سجاد(ع)، بررسی علم الهی از نگاه صحیفه سجادیه، ضرورت خودسازی از دیدگاه امام سجاد(ع) با تاکید بر آموزه های صحیفه سجادیه، بررسی و تبیین خشکسالی و ارایه راهکار در این رابطه با توجه به دعای 19 و 36 و بررسی شخصیت امام سجاد(ع) از دیدگاه معاصران می باشد.

شایان ذکر است،  جوایز برگزیدگان این فراخوان اعطای کمک هزینه عتبات عالیات به 3 مقاله برتر، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به 3 مقاله برگزیده و جوایز نفیس به چهار مقاله منتخب اعلام شده است.

همچنین، استفاده از منابع علمی، رعایت ویراستاری و هنر ادبی، برخورداری از کیفیت جمع‌آوری و نظریه پردازی، بخشی از شرایط تعیین شده است که حداقل صفحات مقاله باید ۱۵ و حداکثر ۲۵ صفحه با قلم میترا و فونت ۱۲ باشد و درج آدرس پستی و شماره تماس نویسنده نیز الزامی است.

لازم به ذکر است، پژوهشگران و محققین می‌توانند تا پایان مهلت تعیین شده، مقالات خود را به نشانی استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار پاسداران دبیرخانه کانون های مساجد و یا آدرس اینترنتی emamesajad@gmail.com  ارسال وعلاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن های ۰۷۶۳۳۵۵۵۱۸۵-۶ تماس بگیرند.

یادآور می شود؛ کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) از پنج سال پیش، هرساله در سالروز شهادت این امام همام(۲۵ محرم الحرام) به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان و با حمایت ستاد عالی نظارت بر کانون‌های مساجد کشور، استانداری هرمزگان، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری سایر دستگاه‌های فرهنگی به میزبانی استان هرمزگان در شهر بندرعباس برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.