تولید دفاتر «هیرون» با طرح‌های بومی در بوشهر

با هدف مقابله با جنگ نرم؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 27 شهريور, 1395 - 09:30
در راستای حمایت از تولید داخل و مقابله با جنگ نرم دفاتر «هیرون» با طرح های بومی دربوشهر به چاپ رسید.

علیرضا نادری مسئول اجرای طرح«هیرون» به حلقه وصل گفت: با توجه به شرایط کنونی و اقداماتی که طی دو سه سال اخیر در سطح کشور صورت گرفته است در زمینه نوشت افزار تصمیم به اجرای این طرح گرفته شد.

وی ادامه داد: در واقع بنده به همراه تعدادی از  بچه های انقلابی که دغدغه حمایت از تولید داخلی و همچنین مقابله با جنگ نرم دشمن را دارند تصمیم به تولید دفاتر با طرح های بومی بوشهر گرفتیم.

نادری تصریح کرد: البته از آنجا که برای اولین بار بود که این کار صورت می گرفت و ما تجربه کافی نداشتیم با  مشکلاتی مواجه شدیم که موجب شد دفاتر دیرتر آماده و به دست ما رسید متأسفانه حضور در نمایشگاه ها نوشت افزار استان را از دست دادیم اما نا امید نشدیم و تلاش کردیم این دفاتر را در سطح بوشهر و مراکز فروش نوشت افزار ایرانی-اسلامی توزیع کنیم.

تولید کننده «هیرون» اضافه کرد: برای شروع کار از طرح های بومی از جمله شهدای بوشهر، شخصیت های شاخص، مکان ها و فرهنگ بومی استفاده کرده ایم تا هم قدمی برداشته باشیم در جهت الگوسازی درست و هم مقابله با جنگ نرم دشمن که سال ها پیش شاهد بودیم که چگونه بازار نوشت افزار را در دست گرفته بودند.

وی یادآور شد: علاقه مندان جهت تهیه این دفاتر می توانند به مراکز فروش نوشت افزار مراجعه و یا با شماره 09164224962 تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.