پوستر قربانیان ترور بر روی عرش پل‌های تهران+تصاویر

روز مبارزه با تروریسم؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 8 شهريور, 1395 - 10:45
کارگاه طراحی «سه در چهار» به سفارش گروه فرهنگی هنری «هور نو» عرش پل‌هایی با محوریت موضوع شهیدان ترور طراحی کرده که به چند تن از افراد خاص ترور شده و باقی ۱۷۱۵۹ نفر اشاره دارد.

سرویس معرفی: 8 شهریور ماه روز مبارزه با تروریسم است. روز بزرگداشت شهادت دو اسوه دولتمردی و دو مؤمن به انقلاب و اسلام و امام(ره) است که تا پای جان در تحکیم آرمانهای الهی ایستادند.

8 شهریور روز شهادت شهیدان باهنر و رجایی است. فاجعه انفجار دفتر نخست وزیری 2 ماه پس از فاجعه انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و ترور ناموفق مقام معظم رهبری در ششم تیرماه سال 1360 صورت گرفت. از این پس ترورهای سریالی که از شهدای محراب تا مردم کوچه و بازار را در برمی‌گرفت، شروع شد

قربانیان ترور در ایران امروز به  17160 نفر رسیده است. که در این میان نامهای بزرگی نیز وجود دارد. کارگاه طراحی «سه در چهار» به سفارش گروه فرهنگی هنری «هورنو» عرش پلهایی با محوریت موضوع شهیدان ترور طراحی کرده که به چند تن از افراد خاص ترور شده و باقی 17159 نفر اشاره دارد.

در این طرحها تصویر کوچکترین قربانی پرواز 655 دبی، ، شهید هسته‌ای دکتر مسعود علی محمدی و شهیدان رجایی و باهنر  به چشم می‌خورد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.