انتشار فراخوان دومین سوگواره ملی شعر «سجده‌های سجاد(ع)» در یاسوج

در قالب شعر سپید و کلاسیک؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 7 شهريور, 1395 - 10:00
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد از انتشار فراخوان دومین سوگواره ملی شعر «سجده های سجاد (علیه السلام)» به مناسبت شهادت این امام بزرگوار خبر داد.

رضا قاسمی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به حلقه وصل گفت: دومین سوگواره ملی شعر «سجده های سجاد (علیه السلام)» به مناسبت شهادت این امام بزرگوار به میزبانی استان برگزار می شود.

وی به موضوعات این سوگواره ملی اشاره و اظهار داشت: دعا در سیره امام سجاد (علیه السلام)، صحیفه سجادیه، کربلا و امام سجاد (علیه السلام) و گریه های امام سجاد (علیه السلام) از جمله موضوعات سوگواره است.

قاسمی، شناسایی استعدادهای شاعران به خصوص شعرای جوان، آشنایی با سیره ائمه اطهار (علیهم السلام) و شناساندن جایگاه امام سجاد (علیه السلام) را از جمله اهداف دومین سوگواره ملی شعر «سجده های سجاد (علیه السلام)» در این استان عنوان کرد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه اشعار باید در قالب شعر سپید و کلاسیک باشد، افزود: هر شاعر می تواند حداکثر سه اثر در هر موضوع با خط نازنین فونت 14 به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

وی با بیان اینکه هر بخش سه نفر برگزیده خواهد داشت، مهلت ارسال آثار را تا 10 شهریور ماه امسال عنوان کرد و افزود: اختتامیه این سوگواره ملی نیز 2 آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.

قاسمی تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در دومین سوگواره ملی شعر «سجده های سجاد (علیه السلام)» می توانند آثار خود را از طریق ایمیل: ashayerkanon@yahoo.com  و یا از طریق پست به آدرس؛ یاسوج، میدان آزادگان (راهنمایی)، توحید 6، جنب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شماره تلفکس: 074-  ارسال نمایند.33229428

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.