بازی اندرویدی ثنا و ثمین و سینا جستجو در نمایشگاه ایران‌نوشت

به همت گروه قاصدک رونمایی شد؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 6 شهريور, 1395 - 10:30
بازی اندرویدی ثنا و ثمین و سینا جستجو به همت گروه تولیدی نوشت‌افزار و سرگرمی قاصدک در حاشیه چهارمین نمایشگاه ایران‌نوشت رونمایی شد.

سرویس معرفی: عصر دیروز بازی اندرویدی ثنا و ثمین و سینا جستجو که به همت گروه تولیدی نوشت افزار و سرگرمی قاصدک با همکاری سازمان سراج تولید شده است با حضور جمعی از مسئولین و فعالان فرهنگی در چهارمین نمایشگاه ایران نوشت رونمایی شد.

محمدحسن زمان وزیری مدیرعامل موسسه خیبر در این مراسم با بیان اینکه این شخصیت‌ها چند سالی هست در قالب نوشت افزار، کیف، جامدادی، ساک دستی، پاک کن، خط کش فعالیت داشته است، گفت: برای اولین بار است که دفاتر سخنگوی قاصدک به بازار آمده است و افراد می‌توانند با دانلود این نرم‌افزار و نصب آن برروی گوشی‌های موبایل از آن استفاده کنند.

وی این نرم افزار را حاصل تلفیق هنرمندانه فناوری های روز دنیا و نوشت افزار دانسته و افزود: امیدواریم این روند به همین شکل ادامه پیدا کند و هر روز شاهد رونمایی از فناوری های جدیدی برای بچه ها باشیم.

زمان وزیری تولید این بازی را حاصل برنامه ریزی بلند مدت در تولید شخصیت ثنا و ثمین و سینا جستجو برشمرد و گفت: این نرم افزار همراه جدید خانواده های ایرانی است و به دنبال کمک به فضای ایرانی و اسلامی در تربیت کودکان است و دارای بخش های مختلفی برای پسران و دختران می باشد.

وی با بیان اینکه کمک به خانواده‌ها و معلمان و مدیران به منظور ایجاد فضایی شاد و سالم برای کودکان از اهداف این نرم افزار می باشد افزود: در این نرم افزار شاخصه های ایرانی و اسلامی به منظور رشد و تربیت صحیح کودکان رعایت شده و ثنا و ثمین به دنبال همراهی با کودکان ایران هستند.

مدیرعامل موسسه خیبر با بیان اینکه لیاقت و پتانسیل کشور ما در زمینه‌های مختلف بسیار زیاد است ابراز داشت: انشاالله بتوانیم زمینه های ایجاد تمدن نوین اسلامی را فراهم نماییم و در آینده شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

وی در پایان افزود: همراهان ما مردمی هستند که با خرید برند ایرانی مشوق ما هستند و امیدواریم بتوانیم شخصیت های جدیدی برای کودکان ایجاد نماییم و آن را به نحو احسن به جامعه معرفی نماییم.    

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

اخبار مرتبط

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.