فراخوان دومین جشنواره ملی عکس «آسمانی‌ها» در کردستان اعلام شد

به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 3 شهريور, 1395 - 11:30
مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از فراخوان دومین جشنواره ملی عکس آسمانی ها در سطح استان خبر داد و گفت: پوستر این جشنواره در بین کانون های فرهنگی هنری مساجد و مراکز فرهنگی هنری توزیع شد.

کامل گلباغی مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان به حلقه وصل اظهار کرد: برگزاری جشنواره عکاسی با موضوع اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد تحت عنوان «جشنواره ملی عکس آسمانی ها» امسال برای دومین سال متوالی به همت دبیرخانه کانون های مساجد استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

وی برگزاری این جشنواره را گامی مؤثر در جهت بازتاب فعالیت اوقات فراغت به عنوان بزرگترین طرح مستمرو پویای کانون های فرهنگی هنری مساجد عنوان کرد و افزود: گردآوری این فعالیت ها در قاب تصویر و ایجاد فضای رقابتی برای پایگاه های اوقات فراغت سراسر کشور موجب انگیزش، تلاش بیشتر و بهره برداری در سطح کشور می شود.

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان به موضوع این جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: اوقات فراغت و احیای فریضه نماز، اوقات فراغت و آشنایی با مفاهیم قرآنی و کشف استعدادها، اوقات فراغت و تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی، اوقات فراغت، زمینه جذب نوجوانان و جوانان به مساجد، اوقات فراغت، زمینه نشاط و پویایی نوجوانان و جوانان مسجدی، اوقات فراغت و سبک زندگی اسلامی بامؤلفه های مسجد طراز اسلامی، اوقات فراغت، زمینه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، اوقات فراغت و نقش تبلیغی فرهنگی مساجد، اوقات فراغت، زمینه بروز استعدادها، اوقات فراغت، زمینه درآمدزایی و اشتغال جوانان مسجد از موضوعات دومین جشنواره ملی عکس آسمانی ها است.

گلباغی، اوقات فراغت و احیای فریضه نماز، اوقات فراغت و آشنایی با مفاهیم قرآنی و کشف استعدادها، اوقات فراغت و تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی، اوقات فراغت، زمینه جذب نوجوانان و جوانان به مساجد و اوقات فراغت، زمینه نشاط و پویایی نوجوانان و جوانان مسجدی را از جمله اهداف برگزاری جشنواره ملی عکس «آسمانی ها» عنوان کرد.

وی ابزار کرد: اوقات فراغت و سبک زندگی اسلامی با مؤلفه های مسجد طراز اسلامی، اوقات فراغت، زمینه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، اوقات فراغت و نقش تبلیغی فرهنگی مساجد، اوقات فراغت، زمینه بروز استعدادها و اوقات فراغت، زمینه درآمدزایی و اشتغال جوانان مسجد از دیگر اهداف برگزاری جشنواره ملی عکس «آسمانی ها» است.

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان همچنین گفت: این جشنواره در دو بخش عکاسی حرفه ای و عکاسی آماتور برگزار می شود که عکاسی حرفه ای شامل عکاس خبرگزاری های استان ها و عکاسی آماتور شامل دوربین معمولی و دوربین تلفن همراه، عکاس کانون فرهنگی هنری مسجد است.

گلباغی، با بیان اینکه جشنواره ملی عکس «آسمانی ها» ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری سراسر کشور است، رعایت موازين اخلاقی، اسلامی، فرهنگي در عکس را از شرایط عمومی دومین جشنواره ملی عکس «آسمانی ها» برشمرد.

وی به شرايط اختصاصی دومین جشنواره ملی عکس آسمانی ها نیز اشاره کرد و گفت: رعایت ویرایش نور، عكس های ارسالی می توانند رنگی يا سياه و سفيد باشند، منتشر شدن كليه عكس های راه يافته به جشنواره در كتاب جشنواره، ارسال جمعاً پنج قطعه عكس توسط هر شرکت کننده و به کارنبردن لوگو، نوشته و تاريخ بر روی عکس های ارسالی را از شرايط اختصاصی دومین جشنواره ملی عکس آسمانی ها است.

این مقام مسئول یادآوری کرد: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده همراه با تکمیل فرم مشخصات فردی و نوشتن نام صاحب اثر بر روی لوح فشرده به دبیرخانه استان محل زندگی خود ارسال یا از طریق ایمیل به آدرس دبیرخانه جشنواره akseasemaniha@chmail.com ارسال کنند.

گلباغی، آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره را 30 شهریور سال جاری همزمان با عید سعید غدیر خم اعلام و خاطر نشان کرد: داوری آثار همزمان با 4 مهر سال جاری آغاز و 8 مهر نیز با اعلام نتایج برگزیدگان  جشنواره معرفی می شوند که مراسم اختتامیه جشنواره نیز همزمان با اول آبان برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.