چهارمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» افتتاح می‌شود/ حضور بیش از 40 تولیدکننده نوشت‌افزار ایرانی

در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 1 شهريور, 1395 - 13:00
چهارمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی اسلامی با عنوان «ایران‌نوشت» در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

سرویس معرفی: چهارمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» به همت مجمع نوشت افزار اسلامی ایرانی و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز سه‌شنبه 2 شهریور به مدت ده روز در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

امسال بیش از 40 برند تولید کننده نوشت‌افزار، از جمله برخی از تولیدکنندگان و برندهای بومی شهرستان‌ها و استان‌های کشور در این نمایشگاه حضور دارند.

همچنین آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» روز سه‌شنبه 2 شهریور از ساعت 10:00 در محل سالن غدیر مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می‌گردد.

در این مراسم از جدیدترین محصولات نوشت‌افزار ایرانی اسلامی همچون شاهزاده روم، ایستاده در غبار، شهدای مدافع حرم و برخی مفاخر و اسطوره‌های ایرانی رونمایی می‌گردد.

گفتنی است چهارمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» از دوم تا دوازدهم شهریور همه روزه از ساعت 10 تا 22 در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میزبان مخاطبین است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.