برگزاری اختتامیه دومین جشنواره فیلم کوتاه «طنین مسجد» در گرگان

31 مردادماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 26 مرداد, 1395 - 09:15
با توجه به آغاز داوری آثار ارسالی به دومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد مراسم افتتاحیه جشنواره به همراه اکران آثار از ۲۹ مرداد آغاز و اختتامیه جشنواره در ۳۱ مرداد همزمان با روز جهانی مسجد در گرگان برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، با توجه به پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد و آغاز داوری آثار از 23 مردادماه ۸۷۲ اثر از ۲۹ استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از این تعداد ۵۰۷ اثر در قالب فیلم کوتاه داستانی، مستند، پویانمایی و نماهنگ بوده و ۳۶۵ اثر در قالب فیلمنامه است.

لازم به ذکر است، یکی از مهمترین اهداف جشنواره ورود اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور به حوزه فیلم بوده است، که طی بررسی های صورت گرفته ۲۵۵ اثر از کل آثار (که نزدیک به ۳۰ درصد آثار را تشکیل می دهد) توسط اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد تولید و به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که هم اکنون هیئت داوران در حال بررسی آثار هستند و نتایج داوری نهایی و آثار برگزیده به زودی منتشر خواهد شد.

یادآور می شود، مراسم افتتاحیه جشنواره و اکران آثار از (۲۹ مرداد) آغاز و اختتامیه جشنواره در (۳۱ مرداد) همزمان با روز جهانی مسجد در گرگان برگزار می شود.

گفتنی است، جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد با حمایت ستاد عالی نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور  به همت کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان(عج) گرگان برگزار شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.