برپایی نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» همراه با ارائه نوشت‌افزار ایرانی در ایلام

به مدت یک ماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 12 مرداد, 1395 - 10:00
نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» هم‌زمان با میلاد امام رضا(ع) به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد ایلام از 20 مردادماه به مدت یکماه دایر می‌شود.

حجت‌الاسلام علی چراغی پور مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام به حلقه وصل گفت: این نمایشگاه به مدت یک ماه از 20 مرداد تا 20 شهریور سال جاری در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی دایر خواهد بود.

وی، بابیان اینکه نمایشگاه«نسیم حیات» به مناسبت میلاد باسعادت امام رضا(ع) و همچنین در آستانه بازگشایی مدارس برگزار می‌شود، تصریح کرد:  در این نمایشگاه کتاب‌های کودک و نوجوان، علمی و فرهنگی، ادبیات داستانی، دفاع مقدس، رمان و  همچنین کتاب‌های دینی و مذهبی ارائه می‌شود.

حجت الاسلام چراغی پور، با اشاره به اینکه کتاب‌های این نمایشگاه با 20 تا 50 درصد تخفیف ارائه می‌شود، گفت: همچنین در این نمایشگاه در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی و عرضه کالای ایرانی و توجه به مصرف کالای داخلی و نوشت افزار ایرانی تولید داخل، ارائه می گردد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، افزود: با توجه به نامگذاری سال جاری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری، لازم است که در زمینه مصرف کالای ایرانی و توجه به تولید داخلی و حمایت از تولیدگران داخلی فعالیت شود که کانون های مساجد در این زمینه نقش مهمی برعهده دارند.

وی،  بیان کرد:  نوشت افزار ایرانی و تولید داخل کشور با توجه به طراحی ایرانی و اسلامی و نقش و نگار ایرانی و برگرفته از فرهنگ و تمدن اصیل اسلامی نقش مهمی در تربیت ذهن کودکان و نوجوانان دارد و برای کودکان نیز اهمیت به سزایی دارد و باید از این فرصت در راستای آموزش  و تربیت نسل جوان استفاده کرد.

چراغی پور در پایان خاطرنشان کرد: از عموم مردم استان ایلام به‌ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و خانواده‌ها، برای حضور و بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.