ارسال ۸۰۰ اثر هنری به جشنواره حقوق بشر آمریکایی در البرز

از 350 هنرمند ارزشی کشور؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 11 مرداد, 1395 - 11:00
دبیرخانه جشنواره حقوق بشر آمریکایی در استان البرز در مرحله داوری ۸۰۰ اثر هنری ارسالی از ۳۵۰ هنرمند ارزشی کشور قرار دارد.‏

سجاد خدری، مسئول دبیرخانه‌های پویش مردمی مقابله با حقوق بشر آمریکایی در استان البرز به حلقه وصل  گفت: در راستای ارتقاء آگاهی و فرهنگ عموم مردم در زمینه حقوق بشر و از طرفی معرفی چهره واقعی مدعیان جهانی حقوق بشر با استفاده از ابزار هنر، اولین جشنواره هنری «حقوق بشر آمریکایی» در سطح ملی به همت دبیرخانه پویش مردمی مقابله با حقوق بشر آمریکایی با همکاری موسسه عهد نو، حوزه هنری استان و بسیج مستضعفین برگزار شد.

وی افزود: این چشنواره در قالب موشن گرافیک، اینفوگرافیک، پوستر و تابلو مقاله، عکس چیدمان و کاریکاتور برگزار گردید.

خدری ادامه داد:مهلت ارسال آثار به جشنواره تا 20 خردادماه اعلام شده بود که به دلیل استقبال خوبی که از این جشنواره صورت گرفت این مهلت تا 30 تیرماه نیز تمدید شد.

مسئول دبیرخانه جشنواره حقوق بشر آمریکایی تصریح کرد: بعد از اتمام مهلت ارسال آثار بالغ بر ۸۰۰ اثر هنری به همت ۳۵۰ هنرمند ارزشی از سراسر کشور دریافت شده است.

خدری اضافه کرد: آثار راه یافته به این جشنواره در گرایش هایی چون پوستر، تابلو مقاله، عکاسی چیدمان، کاریکاتور تولید و اینفوگرافیک است.

وی خاطرنشان کرد: آثار راه یافته به جشنواره در مرحله داوری قرار دارند  جهت راهیابی به بخش رقابتی جشنواره  و سپس انتخاب آثار برگزیده جشنواره انجام خواهد گرفت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.