توزیع پوستر طرح «آینه شمعدون» در سطح کانون‌های مساجد ایلام

حجت‌الاسلام چراغی‌پور خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 12 تير, 1395 - 11:00
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: پوستر و تراکت‌های طرح آینه شمعدون در بین اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان توزیع شد.

حجت‌الاسلام علی چراغی‌پور، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام به حلقه وصل اظهار کرد: این طرح به همت کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح به ‌منظور جلب حمایت اقشار مختلف مردم سراسر کشور برای تأمین جهیزیه ٧٥ هزار زوج جوان و نوعروس ایرانی به دلیل ناتوانی مالی قادر به تأمین جهیزیه خود نیستند برگزار می‌شود، افزود: پوستر و تراکت‌های این طرح در بین ٢٨٠ کانون فرهنگی و هنری مسجد این استان توزیع‌شده است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اضافه کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند به دو روش پرداخت نقدی از طریق سامانه ussd و با شمار گیری# ٣*٧٦٧* از طریق تلفن همراه و روش پرداخت نقدی از طریق وبگاه اینترنتی به آدرس aynedhamdoon.ir  در این طرح معنوی شرکت کنند.

چراغی‌پور با بیان اینکه این طرح از نیمه ماه مبارک رمضان در سراسر کشور آغاز شده است، تاکید کرد: انتظار می‌رود که با توجه به استقبال کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از اجرای چنین طرحی، شاهد حضور پررنگ اقشار مختلف مردم به‌ویژه خیرین و نیکوکاران استان در اجرای این طرح باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: در این طرح با هدف جلب حمایت‌های نقدی مردم، برای هر یک از نوع عروسان، یک جهیزیه کامل به ارزش ٥٠ میلیون ریال در نظر گرفته ‌شده که با همکاری تولیدکنندگان داخلی شامل اقلام ضروری زندگی تأمین خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.