کسب مقام دوم نشریه عروه‌الوثقی ایلام در جشنواره بانوی صبور

در بخش نشریات تجربی؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 26 ارديبهشت, 1395 - 11:00
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، از کسب مقام دوم نشریه عروه‌الوثقی کانون فرهنگی و هنری شهدای دانشجوی ایلام در مسابقات بانوی صبور در آذربایجان شرقی خبر داد.

حجت‌الاسلام علی چراغی پور مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام به حلقه وصل اظهار کرد: این جشنواره در بخش‌های مسابقه وبلاگ نویسی، نشریات تجربی، دل نوشته، شعر، کتاب‌خوانی و پیامک ادبی برگزارشده است.

وی افزود: کانون فرهنگی هنری الغدیر سیس شبستر، با نظارت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان آذربایجان شرقی و با مشارکت ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، در راستای آشنایی بیشتر مخاطبین محترم با سیره و سنت حضرت زینب(س) و نیز تولید آثار فاخر فرهنگی هنری با بهره‌گیری از زندگی سراسر افتخار و نورانی ایشان اقدام به برگزاری جشنواره «بانوی صبور» کرده است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، تصریح کرد: خطبه‌های حضرت زینب(س)، مفهوم ولایت‌پذیری و ولایت در سیره حضرت زینب (س)، حضرت زینب(س) در نگاه دیگران،  مقام و منزلت حضرت زینب(س) .حجاب و عفاف زینبی، اسوه‌های زینبی، زیبایی‌های واقعه کربلا از نگاه حضرت زینب(س) از محورهای برگزاری این جشنواره بوده است.

چراغی‌پور بابیان اینکه تعداد یک هزار و ۷۰۰ اثر در رشته‌های شعر، وبلاگ‌نویسی، نشریات تجربی، دلنوشته و کتاب‌خوانی به دبیرخانه این جشنواره ارسال‌شده بود، ابراز کرد: از استان ایلام در بخش نشریات تحربی، نشریه عروه‌الوثقی کانون فرهنگی و هنری شهدای دانشجو دانشگاه علمی کاربردی واحد پارسیان و توانست  مقام دوم را کسب کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در بخش مسابقه کتاب‌خوانی خانم راحیل درخشنده عضو کانون‌های مساجد این استان توانست عنوان یک از برندگان این بخش را کسب کند که این دو مقام افتخاری برای اعضای کانون‌های مساجد این استان است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.