دومین سوگواره ملی شعر آئینی امام سجاد(ع) برگزار می‌شود

به میزبانی یاسوج؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 26 ارديبهشت, 1395 - 09:45
مسئول دبیرخانه کانون ‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دومین سوگواره ملی شعر آئینی امام سجاد (علیه السلام) به مزبانی یاسوج خبر داد.

رضا قاسمی مسئول دبیرخانه کانون ‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، به حلقه وصل گفت: با توجه به ماموریت محوله از طرف ستاد عالی مساجد کشور هر یک از استان های جنوبی در راستای برگزاری مطلوب کنگره بین المللی امام سجاد (علیه السلام)، فعالیتی در خور شان این امام بزرگوار انجام می دهد.

وی با بیان اینکه دو سال قبل کار کتابت صحیفه سجادیه به این استان محول شد، افزود: با حضور خوشنویسان برتر کهگیلویه و بویراحمد کار کتابت صحیفه به اتمام رسید و در کنگره بین المللی امام سجاد (علیه السلام) ارائه شد.

قاسمی، با بیان اینکه سال قبل نیز استان میزبان نخستین سوگواره ملی شعر آئینی امام سجاد (علیه السلام) بود، اظهار داشت: امسال نیز به مناسبت شهادت این امام همام، دومین سوگواره در سطح ملی برگزار خواهد شد.

این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه فراخوان این سوگواره در هفته های آینده منتشر می شود، یادآور شد: آثار برگزیده همراه با صاحبان آنها در کنگره بین المللی امام سجاد (علیه السلام) که به میزبانی استان هرمزگان برگزار می شود، حضور پیدا می کنند.

قاسمی، از همه هنرمندان و شاعران شعر آئینی کشور برای شرکت در این سوگواره ملی دعوت کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.