برگزاری همایش «آیه‌ الایمان» با هدف تدوین سند راهبردی حرکت مردمی اربعین

با سخنرانی سردار نجات و حسن رحیم‌پور ازغدی در مشهد؛
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 16 ارديبهشت, 1395 - 07:00
سال گذشته مشارکت و همکاری سه جانبه فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، سپاه و بعثه مقام معظم رهبری به خوبی انجام شد و به نقل از رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق، سال گذشته هیچ تذکر یا نکته‌ای از سوی علما و مراجع معظم نسبت به این حرکت بزرگ و مردمی ایراد نشد.‏

سرویس معرفی: همایش "آیه الایمان" نشست فعالان فرهنگی حماسه اربعین صبح روز 5 شنبه و با حضور بیش از 100 نفر از فعالان پیاده روی اربعین کربلا در مشهد مقدس برگزار شد.

در ابتدای این نشست، سردار نجات معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان گزارشی کوتاه از پیاده روی 94 و تلاش فعالان فرهنگی گفت: سال گذشته مشارکت و همکاری سه جانبه فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، سپاه و بعثه مقام معظم رهبری به خوبی انجام شد و به نقل از رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق، سال گذشته هیچ تذکر یا نکته‌ای از سوی علما و مراجع معظم نسبت به این حرکت بزرگ و مردمی ایراد نشد.

نجات با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در اربعین گفت: ابتکارات خوبی از سوی فعالان فرهنگی در عراق صورت گرفت که می تواند تجربه خوبی برای امسال باشد.

معاون فرهنگی سپاه تاکید کرد: سال گذشته یک تیم کارشناسی به ارزیابی فعالیت های مختلف فرهنگی پرداختند و این مقدمه آسیب شناسی فعالیت های سال گذشته است.

نجات درباره دلایل برگزاری این همایش نیز گفت: در این جلسه درخصوص سند راهبردی حرکت مردمی اربعین بحث و بررسی خواهد شد همچنین کمیسیون های تخصصی هم شکل می گیرد که روی موضوعات خاص کار کنند.

این مراسم طی دو روز 5شنبه و جمعه با برنامه های مختلف ادامه خواهد داشت و در روز پایانی حسن رحیم‌پور ازغدی به سخنرانی درباره اهمیت برنامه منسجم مردمی در اربعین خواهد پرداخت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.