برگزاری اولین ورکشاپ «گرافیک، محدویت‌ها و خلاقیت‌ها» در مشهد مقدس

به همت نهضت مردمی پوستر انقلاب؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 18 بهمن, 1394 - 12:15
نهضت مردمی پوستر انقلاب در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری ورکشاپی با موضوع بازتجربه واجرای تکنیک‌های دستی طراحی پوستر در دوران انقلاب کرده است و مهلت ثبت‌نام تا 19 بهمن ماه می‌باشد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، برای شرکت در این ورکشاپ که «گرافیک، محدویت ها و خلاقیت ها» نام گرفته است از تمامی علاقه مندان به هنر گرافیک دعوت به عمل می آید.

گفتنی ست، این اولین ورک شاپ تکنیک های دستی طراحی پوستر است که توسط پیشکسوت وهنرمند انقلابی استاد علیرضا خالقی در مشهد تدریس واجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است، ستاد علیرضا خالقی از پیشکسوتان هنر انقلاب مشهد و فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال 1365 است که تاکنون اجرای بیش از صدها اثر نقاشی ، طراحی ، کلیشه ، خوشنویسی و پوستراز تمثال امام راحل (ره) ، مقام معظم رهبری، شخصیتهای انقلابی، شهدای جلیل القدر و نقاشی های مفهومی و انقلابی در ابعاد مختلف و همچنین ضبط و آرشیو چندین ساعت تصویر از انقلاب اسلامی مشهد را در کارنامه خود داشته است.

بر اساس این گزارش، این ورک شاپ  صبح چهارشنبه 21 بهمن ماه برگزار خواهد شد وعلاقه مندان به شرکت در این ورک شاپ می توانند برای اطلاعات بیشتر و انجام مراحل ثبت نام، با شماره 09156985988 تماس حاصل نمایند.

یادآور می شود، مهلت ثبت نام این ورک شاپ تا پایان روز دوشنبه 19 بهمن ماه بوده و مکان آن متعاقبا به اطلاع ثبت نام شوندگان خواهد رسید. همچنین این برنامه همراه با اکران مستند ونمایش آثار استاد خالقی خواهد بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.