شجره‌نامه رهبر انقلاب در سالنامه جدید «صهبا»

صادقی به حلقه وصل خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 19 بهمن, 1394 - 14:00
عضو موسسه فرهنگی صهبا گفت: در ابتدای چاپ امسال سالنامه «صهبا» بخش جدیدی اضافه شده که شجره‌نامه رهبر انقلاب و تصاویری از حضور ایشان بر سر مزار اجدادشان در مناطق مرکزی کشور را شامل می‌شود.

مصطفی صادقی از اعضای موسسه فرهنگی صهبا در گفتگو با حلقه وصل با بیان اینکه سالنامه «صهبا» با محوریت بیانات و وقایع زندگی فردی سیاسی مقام معظم رهبری منتشر می‌شود، افزود: ظاهر این سالنامه در سال‌های مختلف تغییراتی داشته اما سبک کلی آن تقریبا بدون تغییر مانده است.

وی با ارائه توضیحاتی درباره ویژگی‌های این سالنامه گفت: بخشی از سالنامه مربوط به وقایعی است که در سایر سالنامه‌ها هم وجود دارد. بخشی از وقایع ذکر شده هم مربوط به هنر و تاریخ انقلاب اسلامی است. اما بخشی که «صهبا» را از سایر سالنامه‌ها مجزا می‌کند و در سالنامه امسال در صفحات سمت چپ منتشر شده، ذکر وقایع زندگی فردی سیاسی رهبر معظم انقلاب متناسب با وقایع تقویم است.

صادقی ادامه داد: سفرهای استانی، بازدیدها و حتی مصاحبه‌های رهبر معظم انقلاب در این بخش از سالنامه ثبت شده است. البته در همین صفحات سمت چپ هم متناسب با وقایع هفته، یک جمله کوتاهی از ایشان آورده شده است.

وی افزود: در ابتدای چاپ امسال سالنامه «صهبا» بخش جدیدی اضافه شده که شجره‌نامه رهبر انقلاب و تصاویری از حضور ایشان بر سر مزار اجدادشان در مناطق مرکزی کشور را شامل می‌شود.  

صادقی در ادامه توضیحات خود اظهار کرد: سالنامه «صهبا» امسال در چهار رنگ و در قطع جیبی منتشر شد. در انتهای سالنامه نیز معرفی محصولات منتشر شده از موسسه صهبا به صورت بروشور آورده شده است.

وی در خصوص استقبال صورت گرفته از این سالنامه گفت: پس از انتشار خبر چاپ این سالنامه در روز دوشنبه 12 بهمن تا به امروز، چاپ یکم سالنامه 95 به پایان رسید.

صادقی با معرفی سایت این موسسه به آدرس www.jahadi.ir بیان داشت: در این سایت معرفی تمام محصولات این موسسه از جمله 14 کتاب و 6 گفتار – حاوی یک یا دو سخنرانی رهبر انقلاب - گرد آوری شده است.

وی خاطر نشان کرد: تمامی محصولات این موسسه به صورت اینترنتی از سایت مذکور و از هر نقطه‌ کشور قابل تهیه است. محصولات مورد نظر خریداران نیز به صورت پستی به دست آنها رسانده می‌شود.  

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.