معرفی برگزیدگان نخستین سوگواره ملی شعر «سجده‌های امام سجاد(ع)»

به میزبانی کهگیلویه و بویراحمد؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 13 آبان, 1394 - 09:15
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیئت داوران برگزیدگان نخستین سوگواره ملی شعر سجده‌های امام سجاد(ع) به میزبانی این استان را انتخاب و معرفی کردند.

به گزارش حلقه وصل، حجت‌الاسلام رضا قاسمی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هیئت داوران برگزیدگان نخستین سوگواره ملی شعر سجده‌های امام سجاد(ع) به میزبانی این استان را انتخاب و معرفی کردند.

وی با بیان اینکه تا پایان مهلت ارسال آثار بیش از 275 اثر فاخر از سراسر کشور به دبیرخانه سوگواره در یاسوج ارسال شد، افزود: از این تعداد 87 اثر برای داوری به تهران ارسال شد که در نهایت هیئت داوران آثار برگزیده را انتخاب و معرفی کردند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: حیدر منصوری از استان بوشهر، علی فردوسی و محمدحسین ملکیان از استان اصفهان، محمدمهدی خان محمدی و مسعود طاهری‌عضد از استان همدان، ساجده جبارپور و سودابه مهیبی از استان تهران از برگزیدگان این سوگواره هستند.

حجت‌الاسلم قاسمی، کاظم رستمی از استان زنجان، مژگان دستوری، سیده فاطمه صداقتی‌نیا و مریم حقیقت از استان فارس، مجتبی خرسندی از استان لرستان، نیلوفر شاطری از استان خوزستان و سجاد سعیدنژاد از استان کهگیلویه و بویراحمد را از دیگر برگزیدگان این سوگواره ملی عنوان کرد.

وی اهدای جوایز را منوط به حضور شاعران منتخب در آئین پایانی سوگواره دانست و یادآور شد: آئین پایانی نخستین سوگواره ملی شعر سجده‌های امام سجاد(ع) روز گذشته سه شنبه 12 آبان ماه در یاسوج برگزار شد.

حجت‌الاسلم قاسمی اضافه کرد: حجت‌الاسلام لب خندان، دبیر علمی کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) در استان هرمزگان و مسئولان دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان‌های فارس، کرمان و کرمان جنوبی از دیگر میهمانان آئین پایانی این سوگواره ملی بودند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.